Premier

Når du har besteget 24 topper får du en premie, samt et sertifikat som bevis på at du har fullført. Du må selv ta kontakt med TT for å få dette ordnet. Konkurransen avsluttes 31.12. 2019.  Alle som fullfører Opp24 innenfor denne fristen får dessuten plass på hederslisten nedenfor.

BONUSTUR: Når du har besteget den siste toppen trenger du bare ta en siste tur til TT-brygga i Sandgata 30. Her får du tildelt sertifikat og premien du har gjort deg fortjent til.





Disse har fullført Opp24:


Alle som fullfører Opp24 innen 31.12 2019 får et flott sertifikat i A4-format, og
et gavekort for en gratis overnatting på valgfri hytte.

HEDERSLISTE

2018:

Anne-Karin Moen
Arnlaug Jakobsen
Arnt Langørgen
Astri Halsan
Astrid Larsen Rygh
Atle Guldseth
Berit Bye
Eli Losen
Elin Skrødal
Ella Bøhle
Ellen Hoel
Erik Skagseth Ytrehus
Eva Guldseth
Frida Haugskott
Georg Aune
Gjertrud Jenssen
Grethe Liatun
Gunvor Rise
Guro Enlid
Hanne Ertshus
Harald Wolden
Helle Tegnander
Hilde Kristin Rønneberg
Ina Nordpoll Sagli
Inger M. Hansen Koch
Inger Schei Næss
Ingunn Thuseth
Ivar Enlid
Jan Olav Haarsaker
Joakim Todnem
John Erling Moen
Kari Nordaune
Kjell Stokke
Kjellrun Krutvik Mosdal
Kristian Olav Mosdal
Kristin Haugskott
Lasse Agentoft Eggen
Lena Tranmæl
Lill Beathe Buhaug Arntsen
Lise Selnes
Liv Elin Raaen
Marit Sommerschild
Marte Sandvik
Mildrid Kattem Aune
Monika Haarsaker
Monika Reitan
Morten Lenes
Odd Morten Sveås
Ole Jakobsen
Rebekka F. Sveås
Roar Bardal
Roar Moe
Rune Bardal
Rune Grefstad
Siv Kjellsdatter Melhus
Siw Rylander
Solveig Føreland
Svein Bardal
Sylvia Karin Øverli
Terje Skagseth
Torgeir Iversen
Vibeke Stein
Vilhelm (Bornes?)
Wenche Forren
Wenche Holm

Wenche Vatshellen

2017:

Anita Fredriksen

Torun Brattgjerd
Jan Vidar Snefugl
Stig Tøndervik
​​​​​​​Ragnhild Halvorsen
Gunnar Halvorsen
Karl Holshaug
Pernille L. Holtan
Inger Korshavn
Oddmund Johannessen
Geir Inge Lien
Wenche Rønning
Wenche Olden Gilde
Oddbjørn Monseth
Håvard Vermeer
Gunnar Evald Pedersen
Johan Olav Holm
Marita Steen
Siw Sellæg
Geir Ole Gilde
Alexander Larssen
Eirik Gresseth
Eva Brodal
Ola Brodal
Svein Jarle Storrø
Magnhild Gravdal Vassli
Eli Langørgen
Sverre Langørgen
Liv Ingrid Blokkum
Tom Gundersen
Thomas Ressell
Erika Dahlin
Kirsten Hagen
Eli Grøtan
Irene Aurdal
Kine Nilssen
Vilde Vinsnesbakk
Harald Vinsnesbakk
Sissel Hvitsand
Håvard Vassli
Tone Nilssen
Karin Helland
Solveig Sandø
Kristin Beseth
Marit Aarhaug
Wenche Løfshus
Jan Arve Kvam
Astrid Eian
Tina Staveli
Roar Ørdal

2016:

Helge Fuglaas
Ida Louise Strand Vitsø
Kaj Vidar Sandvold
Tove Eivindsen
Thomas Øien
Lillian Lien Harjo
Lajla Solem
Wenche Røstad
Jan Asbjørn Moe
Frode Hammer
Birgit Dyrendalsli
Jan Helge Dørdal
Trond Arild Hansen
Magnus Irgens
Jens Espeland
John Solem
Rita Mikalsen Solem
Else Marie Sæther
Aud Irene Vinsnesbakk
Ann-Kristin Stallvik
Astrid Eggen
Sissel Olstad
Thomas Andresen
Guttorm Halvard Sæter
Frode Selnæs
Jørgen Øvrewall
Espen Hiorth
Anita Helene Olsen
Frode Solem
Trine Aalmo
Torgeir Ring
Audun Olav Harjo
Grethe Løge-Hagen Ring
Terje Eid
Ivar Olstad
Rune Taftø
Lars Husby
Per Jan Ørbog
Einar Godager
John A Moen
Ivar Amdal
Hanne Kristin Groven Bye
Thina Fossen
Randi Nossum
Solrun Thevik

2015:

John Olav Lervik - Trondheim 
Inger Buaune Fjeldvær - Vanvikan 
Håvard Fjeldvær - Vanvikan
Heidi Larssen - Hitra 
Alf Jostein Hakkebo - Hitra